Angelika Żurek
kierownik administracji
Doświadczenie:
  • znajomość języków obcych: angielski
  • specjalista w sprawach administracyjnych, windykacyjnych, egzekucyjnych
  • zarządzanie administracją Kancelarii

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku administracja, specjalność administracja wymiaru sprawiedliwości. Z Kancelarią jestem związana od 2014 roku.

Pełnię funkcję kierownika sekretariatu. W swojej pracy zajmuję się kompleksową obsługą biura. Moja praca skupia się na czynnościach administracyjno-organizacyjnych oraz nadzorowaniu całokształtu funkcjonowania Kancelarii. Sprawuję nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz zachowaniem terminowej realizacji wszystkich zleceń. Specjalizuję się również w działaniach windykacyjnych podejmowanych przez naszą Kancelarię.

Posługuję się językiem angielskim, a w przyszłości chciałabym również podjąć się nauki języka hiszpańskiego, którego podstawy są już mi znajome.

Prywatnie pasjonuje mnie żużel, którego od najmłodszych lat jestem wierną fanką. Regularnie kibicuję lokalnej drużynie. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki, spotykać się z przyjaciółmi, jeździć na rowerze, a także spacerować. Uwielbiam długie, górskie wędrówki i podróże.